Livbet

O Nas

Świadczymy usługi kompleksowo, od pomocy w wyborze 

ogrodzenia przez produkcję transport oraz montaż.

to firma stworzona z pasją

Swoją działalność rozpoczęliśmy w  2012 roku. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz montażem ogrodzeń systemowych.

 Przez lata  spędzone   na rynku ogrodzeń nabyliśmy umiejętności i  doświadczenie które pozwalają nam realizować najbardziej wymagające projekty.

Do realizacji naszych zleceń używamy profesjonalnych narzędzi które pomagają /umożliwjają nam utrzymać wysoką jakość produktów oraz usług.

Dlaczego warto wybrać nasze ogrodzenia?

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem  który gwarantuje wysoką jakość i profesjonalizm.

Ogrodzenia które Państwu oferujemy są najwyższej jakości, doskonale zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynk ogniowy oraz lakierowane są metodą proszkową co gwarantuje  estetyczne wykończenie.

Specjalizujemy się w ogrodzeniach:

Montaż profesjonalnie i na czas:

Co to są ogrodzenia Sytemowe i dlaczego warto je wybrać?

Ogrodzenia systemowe składają się z gotowych do montażu elementów – przęseł, słupków montażowych, furtki i bramy. Całość zaprojektowana jest w sposób przemyślany tak, aby zachować pełną spójność stylistyczną elementów ogrodzenia.

Jakie są rodzaje ogrodzeń systemowych?

Ogrodzeniem systemowym można nazwać te które które składają się z modułów czyli na miejsce montażu jest dostarczane w formie gotowych części, które należy po prostu odpowiednio ze sobą połączyć. 

Jakie są zalety ogrodzeń systemowych?

Harmonia i styl – Dzięki temu, że ogrodzenia systemowe projektowane są w całości, zapewnienie spójności stylistycznej nie jest trudne. Wszystkie elementy ogrodzenia, czyli przęsła, brama, furtka i elementy montażowe są perfekcyjnie do siebie dopasowane. Uzupełniają się, tworząc zamkniętą kompozycję, która uwypukla architekturę budynku czy sposób aranżacji ogrodu.
Trwałość – Odpowiednio zabezpieczone ogrodzenia systemowe – np. pokryte powłoką cynkową i warstwą farby proszkowej – są w pełni odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i nie ulegają korozji. Ich nienagannym wyglądem można cieszyć się przez lata bez konieczności dodatkowych prac konserwacyjnych czy renowacyjnych.

Scroll to Top